Červenec 2011

mami, poď na pivo. prosim.

29. července 2011 v 14:38 | zelená |  devatenáctiletá zelená..
dobrej, dvě plzně.

se svym bílym archandělem

22. července 2011 v 4:34 | zelená |  devatenáctiletá zelená..
věřila sem v tolik věcí, v tolik cest a na všechny padly dřevěný zábrany a nápis road closed. a něco ti řeknu. sem si naprosto jistá svojí budoucností a sama sebou. ale o tom až jindy.. možná.

nad prahou sa blýská, hromy divo bijú, zastavme ich bratia, veď sa ony stratia, ZOMBÍCI ožijú.

13. července 2011 v 22:00 | zelená |  devatenáctiletá zelená..
over and over again.
slyšíš ten buben?
to bubnujou tamtamy.
tam za bukem, tam, tam.
dou po nás.

co stojíš, čumíš a nehulíš, ty vole?
dou po nás!
domorodci ze stromovky dou po nás!
a pudou po nás, dokavaď nebude po nás.

no nic.

svět se mění.
a my s ním.
dneska sem se rozhodla pro změnu.
odedneška sem housenka.
house 'n' ka.


Otázka 19) Stručně se popiště:

kráva. kráva. kráva. kráva. kráva. kráva. dylina. kráva. píča. kráva. kráva. pýča. kráva. dylina. kráva. kráva. kráva. kráva. kráva. kráva. kráva. kráva. KRÁVA. KRÁVA. KRÁVA. KRÁVA. BŮŮŮŮŮŮŮ! dej mi zvon na krk a já ti zabučim.

krvavá romance co zasraně pokračuje, ale uplně jinak s někym uplně jinym ale v zásadě nepokračuje a já ho musim mít a nemůžu, nemůžu, nemůžu, nemůžu bejt s dýlerem, ale chci, jenže jak se mu mám doprdele podívat do očí? (viz otázka 19) to nemůžu, pocit na zvracení, sama ze sebe, chovala sem se TAK STRAŠNĚ STRAŠNĚ, hlavně ať mi nedává druhou sedmou šanci, hlavně ne, fakt nemám ráda když mi někdo všechno odpustí, ideální stav, zase mě pálej oči a bolí břicho a kolena, džastdůit. džastdůit..


a fakt bych to nečekala. omylem sem zašlápla myš a ten došlap paty na její ubohý tělo způsobil že praskla a veškerý její vnitřnosti i s obsahem vystřelily vzhůru a zasáhly moje protější holý stehno. seškrabovat větví myší střeva ze svý vlastní kůže je zkušenost, na kterou sem v devatenácti letech nebyla absolutně vůbec připravená. a přesto se mi to stalo, nikoho to totiž ňák nezajímá. špatná karma. špatná karma, to mám za to, já vim.

(,máš prasklou auru, slep si jí. slep si jí')