Září 2011

čistokrevná bokovka

23. září 2011 v 20:33 | zelená |  něco o ♂
poblouznění Hokejistou zmizelo stejně rychle jako poslední tři cíga, sem za to ráda, ale na druhou stranu.. já už bych se možná chtěla dostat přes tenhle level, kdy mě každej zajímá a baví jen do prvního sexu a potom ztrácim zájem.
ale Hokejista šuká dobře, takže obrážíme všechny parky ve městě, houpačky, dřevěný domečky a sítě na dětských hřištích, nejlepší vyhlídky, podchody, podjezdy, opuštěný plácky, schodiště, vchody paneláků, starý výtahy co se daj zaseknout nebo budky u ambasád, když si securitas odskočí, střídáme sex a trávu a já už se vůbec nečervenám a nemám potřebu se provinile usmívat, když nás přistihnou cajti, skupinka turistů nebo rodiče s dětma.
jenže postupem času se mění způsob, jak líbá a šuká, způsob jakym semnou mluví a co mi řiká, mám pocit, že mu de o něco víc, na co já nemám a co nechci a pak se mě jeden večer ve stromovce ptá, o co mi jde, ať vyložim karty. neni problém, zpovídat se ze svejch citů/necitů mi nikdy nedělalo problém (sarkasmus neasi). a tak mu řikám, že nechci nic než sex a že mám dojem, že z jeho strany to tak neni a doslova vidim ten šutr co z něj spadl, řiká že to má uplně stejně, že to samý cejtí ze mě a tak se shodujem na tom, že to je asi normální. těžko se asi k sobě můžou dva lidi, co spolu měsíc spěj chovat stejně, jako když si to rozdali poprvý, nebo jo?
po dalšim brku o hodinu pozdějš zjišťujeme, že máme stejný názory na vztahy a oba dva považujem věrnost za nepřirozenej přežitek, kterej se lidstvo snaží po století udržet, ale kterej nikdy nefungoval. načež přiznává, že má tři roky nějakou slečnu, že mi to chtěl říct, ale bál se, že bych ho poslala světem ale že jestli to teda beru takhle, tak mi to vadit nebude, ne? a má recht, nevadí.

to, že semnou tráví každej večer, co to jen de a že to minimálně čtyřikrát tejdně de..
to, že ho líbám na krku když s ní telefonuje a vysvětluje jí, že je s fellánkama na pivu a tak za dvě hodiny dojde domů..
to, že mi dovolí mu do toho jejich vztahu kecat, radit mu a soudit jí..
to jeho "jo, krásně to děláš.. tohle bys mohla vyučovat na školách, poslal bych za tebou mojí starou."..
to, že sem v lepší pozici než ona..

to mi nevadí.

na férovku - momentálně si v tom přímo libuju.

chasin' the cool

6. září 2011 v 23:52 | zelená |  devatenáctiletá zelená..
"a víš co mám na tobě nejradši?"
"hm?"
"to, že ses jako jediná ze všech těch lidí po těch šesti letech vůbec nezměnila, seš pořád stejná.. a pořád je tak snadný rozbrečet tě smíchy."
vtipný. a jediný o co se těch šest let snažim.. je nebejt stejná.