Září 2012

Since 92 we've been on this trip with no end station. Seems hopeless but this is the destination.

14. září 2012 v 0:02 | zelená |  cetka..
Dženda mi zas po roce volá z jinýho čísla, s celou tou partou.
s tou, se kterou sem minulý léto pálila bongy, pila havany a vedla divný, ale strašně skvělý debaty.
kdyby mi někdo před deseti lety řekl, že se s nima někdy budu bavit, a že mě to bude bavit, umřela bych smíchy.

mám pocit, jako by mi zas bylo třináct, když si drhnu bradavku mořskou houbou, aby mi zmizel ten cucák a Blonďatej nic nepoznal. o tejden pozdějš svádět spálený kolena a nárty od koberce na to, že sem si hrála s bráchou? bitch please, dejte mi někdo facku. nebo pět. nevěří mi to ani jeho máma. a že je skvělá. stejně jako von, když pro mě jede v jedenáct večer skoro sto kiláků za prahu, když si udělám trip na prkně a ujede mi poslední vlak, když de semnou na stalin a sedí tam vedle mě a pije a vůbec mu nevadí, že ho vůbec neposlouchám a celou dobu jen komentuju triky prknařů. (a slintám nad nima, když tam jezděj do půl těla nahý).

"Není vůbec divu, že generace dětí pocházejících z doby velké vlny rozvodů velmi rychle dospěla. Většina z nich se spolu vzájemně pomilovala, všichni však zůstali jen přáteli. Chtěli tak předejít možným problémům a nepříjemnostem, kterým by snad museli ve společném životě čelit. Rozvody nás naučily, jak spát s našimi přáteli i nepřáteli a ráno předstírat, že je všechno vlastně v úplném pořádku." - Prozacový národ. jedna z nejsilnějších knížek.

mám nejlepší práci na světě. sleduju nejlepší kolektivní sport na světě a ještě mě za to platěj. povídám si s hráčema z NHL a ještě mě za to platěj. mám nejlepší školu na světě. lektory, co sou divadelní herci z Brooklynu a Londýna, nikdy sem nezažila, aby třída brečela smíchy díky učiteli, teď je to na dennim pořádku. mám nejlepší třídu na světě, basák, kytarista, žokej, fotbalistka, fotograf, basketbalista, baletka, milovník komiksů, trenér rugby, knihomolka, postiženej týpek, co je absolutně nejlepší geek a vydělává dvacítku měsíčně programováním a Zaza. cíl všech je jedinej - makat a dostat FCE. nikdy se mi nestalo, abych ráno nemohla dospat, jak bych se těšila do školy. things have changed, jak řekl Dylan.

odešel mi fén. myšleno vážně. ON ODEŠEL. jeden večer byl v koupelně a druhej už ne. nikdo neví kde je, kam šel a proč. každopádně, začínám si zamykat pokoj. nestrpim žádnej útěk noťasu, knížek, koberce nebo jinejch věcí, který na mě můžou bejt nasraný. ne.

a co vejška? americká literatura, že by?