Říjen 2013

Even if I know I won’t be found I will still be hiding underground

2. října 2013 v 21:02 | zelená |  dospělá i ve státech
je mi zima a bílýho čaje s red berries sem dneska vypila víc, než čaje jako takovýho za celej rok. letošní podzim sem třikrát přivítala pouštěnim draka. začala sem tancovat. jen ty tři hodiny tejdně v zrcadlovym sále s tyčí po boku se cejtim živá. hodně to bolí a svý nový modřiny na nohách miluju. a vyměnila sem někoho, kdo mě miluje za někoho, kdo mě skvěle vojede.

v osum ráno to s nim skončila a v jednu odpoledne sme si s Hokejistou podali ruce na nás dva a věrnost (prej: "to hlavně!"). pár dní sem nejedla, pár dní sem nespala, pár dní sem probrečela. hodně nocí sem strávila u něj, on hodněkrát ubalil, já ho hodněkrát porazila v NHL, on mi hodněkrát uvařil večeři a já jemu hodněkrát umyla vlasy.

a někdy v tu dobu mě představil svý mámě a řekl, že mě miluje. a já mu myslim řekla, že já jeho taky. a myslim, že sem si to tenkrát fakt myslela.

někdy potom mu z kapsy vypadly kondomy, prášky beru. ano, opět a znova, v jednadvaceti pořád stejně naivní kráva jak v patnácti. vážně sem si myslela, že mu budu stačit a nebude šukat jinde, jako ty uplynulý dva roky semnou. jemu nikdy nebude stačit jen jedna. jeho nikdy nebude chtít jen jedna.

Even if I know I won't be found
I will still be hiding underground
Even if I go outside I find
You've already left me far behind

víš co karmo?
di do prdele


miluju tě. nebrečim.

1. října 2013 v 19:13 | zelená |  dospělá i ve státech

no more to say.